اخبار عمان الیوم طیران السلام یُعزز أسطوله بـ 6 طائرات جدیده
سه شنبه 26 تیر 1397 5 روز قبل

اخبار عمان الیوم طیران السلام یُعزز أسطوله بـ 6 طائرات جدیده

ویخطط طیران السلام لزیاده عدد الرحلات المتجهه إلى وجهاته الأکثر شعبیه بما فی ذلک صلاله، وملتان، وسیالکوت، وشیراز، مع إضافه وجهات جدیده فی منطقه دول مجلس التعاون مثل الکویت والریاض، وفی منطقه الشرق الأوسط وشمال أفریقیا بما فی ذلک الخرطوم ومصر والعراق. کما وتعد شبه الجزیره الهندیه ضمن أبرز الأسواق التی تسعى الشرکه فی الوقت الراهن إلى التحلیق إلى مدن جدیده بها مثل داکا، وکاتماندو وعدد من المناطق المختلفه فی جمیع أرجاء الهند فی المستقبل.

آشنایی با فرودگاه های دبی
پنج شنبه 7 تیر 1397 3 هفته قبل

آشنایی با فرودگاه های دبی

دبی باریکه ای ساحلی است که در جنوب ایران و در سواحل آبی خلیج فارس قرار گرفته و با توجه به پیشرفت های رخ داده در سال های گذشته، کانون توجه سرمایه گذاری های خارجی قرار گرفته است. همچنین بسیاری از هیجان انگیزترین جاذبه های جهان مانند بلندترین ساختمان جهان، پیشرفته ترین پارک آبی دنیا و بسیاری مکان های دیگر در شهر دبی قرار دارند. از این رو، سالانه بسیاری از افراد از جمله شهروندان ایرانی با پروازهای دبی به قصد سفرهای تجاری یا گردشگری از طریق فرودگاه های دبی به بزرگ ترین شهر کشور امارات سفر می کنند.

طرح دبی برای جذب 20 میلیون گردشگر در سال 2020 میلادی
سه شنبه 29 خرداد 1397 1 ماه قبل

طرح دبی برای جذب 20 میلیون گردشگر در سال 2020 میلادی

در ماه گذشته میلادی شهر دبی میزبان یک کنفرانس بین¬المللی در مورد بازار مسافرت کشورهای عربی بود.در این کنفرانس مسئولان این مقصد گردشگری جهانی اعلام کردند که قصد دارند تا با توسعه برنامه­‌های گردشگری شهر دبی شرایطی را فراهم کنند تا با استفاده موقعیت ترانزیتی شهر دبی و فرودگاه بین‌­المللی دبی تعداد گردشگران وارد شده به این شهر را افزایش دهند.

دیدنی های دبی؛ پایتخت خرید خاورمیانه
دوشنبه 28 خرداد 1397 1 ماه قبل

دیدنی های دبی؛ پایتخت خرید خاورمیانه

دبی یکی از شهرهای مهم و بزرگ کشور امارات متحده عربی و پایتخت تجاری آن به شمار می‌رود. پیشرفت‌های این شهر بسیار سریع و چشمگیر بوده است، به طوری که در حال حاضر این شهر مقصد مهمی برای تاجران و گردشگران تمام دنیا محسوب می‌شود. دبی ۷۰ مرکز خرید بزرگ را در خود جای داده و به همین دلیل پایتخت خرید خاورمیانه نامیده می‌شود. جالب است بدانید که بزرگترین مرکز خرید جهان نیز در این شهر قرار دارد. دیدنی‌ها و تفریحات دبی نیز در نوع خود بی‌نظیر هستند و لحظات شاد و هیجان‌انگیزی را برای گردشگران فراهم می‌کنند.

آخرین اخبار

اخبار متفرقه (سایر حوزه ها)

آرشیو

پربازدید

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو