هزینه سفر به لیون چقدر است؟
جمعه 4 آبان 1397 2 ماه قبل

هزینه سفر به لیون چقدر است؟

لیون، سومین شهر بزرگ فرانسه، پایتخت غذا و سرگرمی این کشور و یکی از توریستی‌ترین شهرهای دنیا محسوب می‌شود. در این مطلب هزینه‌ی سفر به لیون را بررسی می‌کنیم.

Agefiph, j’ai le bon profil !  Chercher Et Hop! Huit mineurs épileptiques débarqués d’un avion
سه شنبه 3 مهر 1397 3 ماه قبل

Agefiph, j’ai le bon profil ! Chercher Et Hop! Huit mineurs épileptiques débarqués d’un avion

Dimanche 23 septembre 2018, à l’aéroport d’Orly, 8 jeunes attendent d’embarquer pour Brest sur le vol AF 7370. Ils regagnent leur établissement spécialisé de Châteaulun (Finistère), le seul ITEP en France dédié aux enfants épileptiques, après avoir passé un week-end en famille. Aux portes de l’avion, sur le tarmac, le commandant de bord leur refuse

خطوط هوایی فرانسه نیز پروازها به ایران را متوقف می‌کند
پنج شنبه 1 شهریور 1397 4 ماه قبل

خطوط هوایی فرانسه نیز پروازها به ایران را متوقف می‌کند

ساعاتی بعد از آنکه «بیریتیش ایرویز» اعلام کرد، پروازهای خود به تهران را از ماه سپتامبر متوقف خواهد کرد، خطوط هوایی فرانسه نیز اعلام کرد که پروازهایش به تهران را متوقف خواهد کرد.

معرفی فرودگاه نیس کوت دازور در فرانسه
یکشنبه 24 تیر 1397 5 ماه قبل

معرفی فرودگاه نیس کوت دازور در فرانسه

نیس پنجمین شهر شلوغ فرانسه، مقصدی مجلل و منحصربفرد است، شهری با آب و هوای مدیترانه ای که با آب های نیلگون، گالری ها و موزه ها جاذبه های زیادی را در خود جای داده پس بدون شک گردشگران زیادی هم دارد. مهمترین فرودگاه شهر نیس فرودگاه نیس کوت دازور است که سالانه بیش از ۱۳ میلیون مسافر را جابجا می کند و عنوان سومین فرودگاه پررفت و آمد فرانسه را به دست آورده است.

معرفی فرودگاه بین المللی بازل
یکشنبه 13 خرداد 1397 6 ماه قبل

معرفی فرودگاه بین المللی بازل

امروز می خواهیم یکی از فرودگاه های استراتژیک که ۳ کشور مختلف در آن دارای حق هستند را به شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی بازل (EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg). این فرودگاه که در واقع در خاک فرانسه قرار گرفته است، برای ۳ کشور فرانسه، سوئیس و آلمان کار می کند. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن و در انتها امکانات آن برای مراجعین و مسافرین را می خوانید.

حمل و نقل فرودگاه بوردو
سه شنبه 1 خرداد 1397 7 ماه قبل

حمل و نقل فرودگاه بوردو

فرودگاه بین المللی بوردو در نزدیکی شهر بوردو فرانسه قرار دارد و هفتمین فرودگاه پررفت و آمد این کشور محسوب می شود. بوردو قطب فناوری اروپا و همچنین مرکز اقتصادی و تجاری مهمی در کشور فرانسه به شمار می رود. علاوه بر این دانشگاه های بسیار خوبی در این شهر وجود دارد و آن را به شهری دانشگاهی تبدیل کرده است.

۱۰ کار جالب متفاوت در سفر پاریس
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 7 ماه قبل

۱۰ کار جالب متفاوت در سفر پاریس

در پاریس شهر عشق غیر از برج ایفل و موزه لوور و مکان‌های معروف جاهای دیدنی دیگری نیز وجود دارد که به ویژه در فصل شلوغ، می‌توانند برای بازدید انتخاب بسیار مناسبی باشند.

چطور از فرودگاه نانت فرانسه به مرکز شهر برویم؟
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 7 ماه قبل

چطور از فرودگاه نانت فرانسه به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی نانت آتلانتیک فرودگاهی بین المللی در نزدیکی شهر نانت فرانسه است. این فرودگاه در فاصله ۸ کیلومتری مرکز شهر نانت قرار گرفته و دسترسی خوبی به مرکز شهر دارد. در حال حاضر فرودگاه نانت یکی از بزرگ ترین فرودگاه ها در غرب فرانسه به شمار می رود و سالانه بیش از ۵ میلیون مسافر از این فرودگاه استفاده می کنند. با گزینه های حمل و نقل فرودگاه نانت آشنا شده و از راه های دسترسی به مرکز شهر مطلع شوید.

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو