معرفی فرودگاه نیس کوت دازور در فرانسه
یکشنبه 24 تیر 1397 6 روز قبل

معرفی فرودگاه نیس کوت دازور در فرانسه

نیس پنجمین شهر شلوغ فرانسه، مقصدی مجلل و منحصربفرد است، شهری با آب و هوای مدیترانه ای که با آب های نیلگون، گالری ها و موزه ها جاذبه های زیادی را در خود جای داده پس بدون شک گردشگران زیادی هم دارد. مهمترین فرودگاه شهر نیس فرودگاه نیس کوت دازور است که سالانه بیش از ۱۳ میلیون مسافر را جابجا می کند و عنوان سومین فرودگاه پررفت و آمد فرانسه را به دست آورده است.

معرفی فرودگاه بین المللی بازل
یکشنبه 13 خرداد 1397 2 ماه قبل

معرفی فرودگاه بین المللی بازل

امروز می خواهیم یکی از فرودگاه های استراتژیک که ۳ کشور مختلف در آن دارای حق هستند را به شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی بازل (EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg). این فرودگاه که در واقع در خاک فرانسه قرار گرفته است، برای ۳ کشور فرانسه، سوئیس و آلمان کار می کند. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن و در انتها امکانات آن برای مراجعین و مسافرین را می خوانید.

حمل و نقل فرودگاه بوردو
سه شنبه 1 خرداد 1397 2 ماه قبل

حمل و نقل فرودگاه بوردو

فرودگاه بین المللی بوردو در نزدیکی شهر بوردو فرانسه قرار دارد و هفتمین فرودگاه پررفت و آمد این کشور محسوب می شود. بوردو قطب فناوری اروپا و همچنین مرکز اقتصادی و تجاری مهمی در کشور فرانسه به شمار می رود. علاوه بر این دانشگاه های بسیار خوبی در این شهر وجود دارد و آن را به شهری دانشگاهی تبدیل کرده است.

۱۰ کار جالب متفاوت در سفر پاریس
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 2 ماه قبل

۱۰ کار جالب متفاوت در سفر پاریس

در پاریس شهر عشق غیر از برج ایفل و موزه لوور و مکان‌های معروف جاهای دیدنی دیگری نیز وجود دارد که به ویژه در فصل شلوغ، می‌توانند برای بازدید انتخاب بسیار مناسبی باشند.

چطور از فرودگاه نانت فرانسه به مرکز شهر برویم؟
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 2 ماه قبل

چطور از فرودگاه نانت فرانسه به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی نانت آتلانتیک فرودگاهی بین المللی در نزدیکی شهر نانت فرانسه است. این فرودگاه در فاصله ۸ کیلومتری مرکز شهر نانت قرار گرفته و دسترسی خوبی به مرکز شهر دارد. در حال حاضر فرودگاه نانت یکی از بزرگ ترین فرودگاه ها در غرب فرانسه به شمار می رود و سالانه بیش از ۵ میلیون مسافر از این فرودگاه استفاده می کنند. با گزینه های حمل و نقل فرودگاه نانت آشنا شده و از راه های دسترسی به مرکز شهر مطلع شوید.

چطور از فرودگاه تولوز فرانسه به مرکز شهر برویم؟
سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 2 ماه قبل

چطور از فرودگاه تولوز فرانسه به مرکز شهر برویم؟

تولوز ،مرکز منطقه اوکسیتانی در جنوب غربی فرانسه است. فرودگاه تولوز در فاصله نزدیکی از شهر قرار دارد و تنها ۶٫۵ کیلومتر با مرکز تولوز فاصله دارد. در واقع، این فرودگاه بیشتر در بالیناک قرار گرفته و به همین دلیل به این فرودگاه، فرودگاه بین المللی تولوز بالیناک (Toulouse – Blagnac airport) هم می گویند. تولوز شهری مهم در زمینه صنایع مختلف است و جالب است بدانید که شرکت هواپیماسازی ایرباس، غول مشهور هواپیمایی در تولوز قرار دارد. در این مطلب تلاش شده گزینه های حمل و نقل فرودگاه تولوز به شما معرفی شود و اطلاعات لازم در این رابطه با شما درمیان گذاشته شده است. اگر قصد سفر به این شهر فرانسوی را دارید با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

چطور از فرودگاه مارسی به مرکز شهر برویم؟
پنج شنبه 13 اردیبهشت 1397 3 ماه قبل

چطور از فرودگاه مارسی به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه مارسی پرووانس که به اختصار فرودگاه مارسی نامیده می شود در فاصله ۲۷ کیلومتری شمال غربی شهر مارسی فرانسه قرار دارد. فرودگاه مارسی پنجمین فرودگاه پررفت و آمد در فرانسه از نظر تعداد مسافر است و سالانه مسافران زیادی به این شهر زیبای ساحلی سفر می کنند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه مارسی به شما معرفی می شود. اگر قصد سفر به مارسی را دارید می توانید با این اطلاعات به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

چطور از فرودگاه نیس فرانسه به مرکز شهر برویم؟
یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 3 ماه قبل

چطور از فرودگاه نیس فرانسه به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه نیس کوت دازور (Nice-Côte d’Azur Airport) فرودگاهی بین المللی در ۷ کیلومتری جنوب غربی شهر نیس است. فرودگاه نیس سومین فرودگاه پررفت و آمد فرانسه پس از شارل دوگل و اورلی پاریس محسوب می شود و یکی از فرودگاه های اصلی برای ایرلاین های ایرفرانس و ایزی جت به شمار می رود. فرودگاه نیس به دلیل نزدیکی به منطقه شاهزاده نشین موناکو راه ارتباطی با این قسمت نیز به حساب می آید و کسانی که قصد سفر به موناکو را دارند بلیت هواپیمایشان را به مقصد فرودگاه نیس رزرو می کنند. نیس یکی از شهرهای زیبای ساحلی فرانسه است و سالانه میلیون ها گردشگر برای تفریح و سپری کردن تعطیلات به نیس سفر می کنند.

چطور از فرودگاه اورلی پاریس به مرکز شهر برویم؟
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 3 ماه قبل

چطور از فرودگاه اورلی پاریس به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی اورلی در فاصله ۱۳ کیلومتری جنوب پاریس قرار دارد. فرودگاه اورلی قبل از ساخته شدن فرودگاه شارل دوگل به عنوان فرودگاه اصلی پاریس فعالیت می کرد. امروزه نیز با وجود انتقال بیشتر پروازها به فرودگاه شارل دوگل، فرودگاه اورلی همچنان به عنوان پررفت و آمدترین فرودگاه فرانسه از نظر پروازهای داخلی و دومین فرودگاه پرتردد فرانسه شناخته می شود. اگر بلیت هواپیمایتان به مقصد فرودگاه اورلی است لازم است در مورد راه های دسترسی به مرکز شهر اطلاعاتی داشته باشید. به همین دلیل در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه اورلی پاریس معرفی شده است. با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به مرکز شهر پاریس برسانید.

Air France says 25 percent of flights will be cancelled on Monday
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 3 ماه قبل

Air France says 25 percent of flights will be cancelled on Monday

Reuters Staff

2 Min Read

PARIS (Reuters) – Air France KLM(AIR.PA)’s French unit is predicting that 25 percent of its flights will be cancelled on Monday, on the 10th day of a strike by staff over pay.
Passengers arrive at the Air France check-in at Bordeaux-Merignac airport, as Air France pilots, cabin and ground crews unions call for a strike over salaries in Merignac near Bordeaux, France April 7, 2018. REUTERS/Regis Duvignau/File Phoro

آخرین اخبار

اخبار متفرقه (سایر حوزه ها)

آرشیو

پربازدید

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو