۱۴ جاذبه کانادا که باید بشناسید
شنبه 23 تیر 1397 7 روز قبل

۱۴ جاذبه کانادا که باید بشناسید

کشور کانادا با شهرهایی نظیر ونکوور، تورنتو و مونترال برای مردم عادی جذابیت دارد؛ ولی کانادا بیش از این است و مناطق زیبایی در آن وجود دارند که دیدن آن برای هر گردشگری وسوسه‌کننده است.

معرفی فرودگاه بین المللی ویکتوریا
شنبه 16 تیر 1397 2 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی ویکتوریا

فرودگاه بین المللی ویکتوریا دهمین فرودگاه پر رفت و آمد در کانادا با بیش از ۱٫۹۳ میلیون مسافر در سال است و هر روز بیش از ۱۰۰ پرواز در اینجا به نقاط مختلف دنیا انجام می شود. این فرودگاه حدودا در فاصله ۲۵ کیلومتری شمال ویکتوریا، مرکز استان بریتیش کلمبیا واقع شده است.

معرفی فرودگاه بین المللی ابوتسفورد
یکشنبه 20 خرداد 1397 1 ماه قبل

معرفی فرودگاه بین المللی ابوتسفورد

یکی از فرودگاه های اصلی با خدمات روزانه در کشور کانادا و در یکی از مناطق مرزی این کشور فرودگاه بین المللی ابوتسفورد (Abbotsford International Airport) است . این فرودگاه دومین فرودگاه بزرگ استان بریتیش کلمبیای کانادا به حساب می آید و ازمهم ترین فرودگاه های این منطقه نیز به محسو ب می گردد. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن و در انتها امکانات آن برای مراجعین و مسافرین را می خوانید.

چطور از فرودگاه پیرسون تورنتو به مرکز شهر برویم؟
شنبه 19 خرداد 1397 1 ماه قبل

چطور از فرودگاه پیرسون تورنتو به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو در منطقه میسی ساگا در حومه شهر تورنتو قرار گرفته است و حدود ۴۰ کیلومتر با مرکز شهر تورنتو فاصله دارد. فرودگاه پیرسون پررفت و آمدترین فرودگاه کانادا محسوب می شود و سالانه بیش از ۴۷ میلیون مسافر از این فرودگاه برای جابجایی استفاده می کنند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه پیرسون و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. اگر بلیط هواپیمایتان به مقصد این فرودگاه است با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

معرفی فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 2 ماه قبل

معرفی فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو

با یکی از فرودگاه های بسیار مهم کشور کانادا آشنا می شوید، فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (Toronto Pearson International Airport). این فرودگاه را به عنوان دومین فرودگاه مهم و پر رفت و آمد کشور کانادا نیز می شناسند. در ادامه تاریخچه ی فرودگا پیرسون تونتو، اطلاعات، ترمینال ها و در آخر راه های دسترسی به این فرودگاه بررسی می شود.

راهنمای تحصیل در کانادا
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 3 ماه قبل

راهنمای تحصیل در کانادا

دانشگاه‌های کانادا به دلیل قدمت و امکانات بسیار ویژه‌ای که در اختیار دانشجویان خارجی برای تحصیل در کانادا قرار می‌دهند، همواره کانون توجه علاقه‌مندان به تحصیل در خارج قرار دارد.

آخرین اخبار

اخبار متفرقه (سایر حوزه ها)

آرشیو

پربازدید

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو