گرجستان سرزمینی با آینده‌ای روشن
شنبه 29 اردیبهشت 1397 2 ماه قبل

گرجستان سرزمینی با آینده‌ای روشن

در سال‌های اخیر میزان مسافرت مردم ایران به گرجستان رشد عجیبی داشته به حدی که به نسبت سال قبل میزان بازدید ایرانیان از این کشور ۸۵ درصد رشد داشته است. از آنجایی که طبق آمار این رشد در حال افزایش است نیاز به تامین مسکن و اخذ اقامت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است.

Trade With Georgia Rises by 28%
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 2 ماه قبل

Trade With Georgia Rises by 28%

“We are willing to triple this amount for summer. Last year, around 366,000 Iranians travelled to Georgia. Some 100,000 Iranian tourists have visited Georgian cities so far this year,” he said. Heading a delegation, Kumsishvili arrived in Tehran on Sunday for a two-day visit to survey ways of expanding bilateral cooperation with Iranian officials.

راهنمای سفر به گرجستان
سه شنبه 28 فروردین 1397 3 ماه قبل

راهنمای سفر به گرجستان

گرجستان یکی از کشورهای اروپای شرقی است. این کشور در سواحل دریای سیاه قرار گرفته و مرز بین اروپا و آسیا را تشکیل می‌دهد. گرجستان با وجود وسعت کمی که دارد، تنوع آب و هوا و جاذبه‌های طبیعی آن قابل توجه است؛ گرجستان کشوری به سرعت در حال توسعه است. از اواسط دهه‌ی ۲۰۰۰ میلادی، صنعت گردشگری این کشور شروع به گسترش یافتن کرده است و زیرساخت‌های گردشگری در این کشور در حال افزایش و بهبود هستند. به نحوی که روز به روز بر تعداد گردشگران این کشور زیبا افزوده می‌شود. تور گرجستان یکی از تورهای محبوب خارجی برای ایرانیان هم هست و بسیاری از ایرانیانی که قصد دارند در تعطیلات خود سفرهای خارجی را امتحان کنند، گرجستان را انتخاب می‌کنند.

در بهار ارزان‌تر به تماشای گرجستان و استانبول بروید
پنج شنبه 23 فروردین 1397 3 ماه قبل ٬

در بهار ارزان‌تر به تماشای گرجستان و استانبول بروید

در فروردین بهترین زمان ارزان سفر کردن و دیدن کشورهای نزدیک ایران است. با توجه به اینکه در این روزها و بعد از تعطیلات نوروز نرخ تورها کاهش چشمگیری پیدا کرده است، شما هم‌اکنون می‌توانید با خانواده‌تان در بهترین زمان سفر با برنامه‌های آژانس هایمسافرتی همراه شوید و سفری تکرار نشدنی را در خاطره‌تان ثبت کنید.

راهنمای سفر به باتومی، گرجستان
دوشنبه 2 بهمن 1396 6 ماه قبل

راهنمای سفر به باتومی، گرجستان

باتومی، شهری بندری است که در کرانه‌ی دریای سیاه در کشور گرجستان قرار دارد. سفر به باتومی دنیایی از تجربیات جدید است که نباید آن را از دست بدهید.

سفر به گرجستان
چهارشنبه 13 دی 1396 7 ماه قبل

سفر به گرجستان

پایتخت کشور گرجستان شهر تفلیس است.این کشوردرقفقاز که بین دریای خزر و دریای سیاه و دردو قاره اروپا و آسیا قرار دارد و جزو کشورهای اروپای شرقی محسوب می شود.

10 دلیل برای سفر به کشور گرجستان
پنج شنبه 7 دی 1396 7 ماه قبل

10 دلیل برای سفر به کشور گرجستان

اگر قصد سفر به مناطق کمتر شناخته‌شده را دارید، دیگر دنبال جایی نگردید. گرجستان مکانی تفریحی برای هر نوع گردشگری است. کوه‌های زیبا، معماری شگفت‌آور، صومعه‌های زیبا و مردمی بسیار مهمان‌نواز، همه این‌ها به‌علاوه غذاهای لذیذ و نوشیدنی‌هایی باور نکردنی باعث می‌شوند تا شما فراموش نشدنی‌ترین سفر زندگیتان را تجربه کنید. اگر هنوز در سفر خود به گرجستان شک دارید، ما برایتان لیستی از بهترین دلایل برای سفر به گرجستان تهیه کرده‌ایم.

باتومی؛ زیباترین شهر ساحلی گرجستان
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 1 سال قبل

باتومی؛ زیباترین شهر ساحلی گرجستان

مناظر سبز گرجستان بین دریای سیاه و ارتفاعات قفقاز قرارگرفته‌اند. تابستان‌های داغ و سواحل گرجستان جلوه‌ای از زیبایی را ارائه می‌دهند که هیچ جای دیگری پیدا نمی‌شود. یکی از جنبه‌های اصلی این زیبایی‌ها، شهر «باتومی» است.

برنامه ریزی برای سفر به گرجستان
دوشنبه 2 اسفند 1395 1 سال قبل

برنامه ریزی برای سفر به گرجستان

برای اینکه بتوانید برنامه ریزی درستی برای سفر به گرجستان داشته باشید، باید سطح اطلاعات عمومی خود نسبت به این کشور را بالا ببرید. جستجو و تحقیق قبل از سفر یکی از لازمه های مسافرت است.

دانستنیهایی در مورد تفلیس گرجستان
یکشنبه 1 اسفند 1395 1 سال قبل

دانستنیهایی در مورد تفلیس گرجستان

ممکن است تصمیم داشته باشید به تفلیس سفر کنید اما هیچ چیزی در مورد این شهر نمی دانید. ما در این مقاله تمامی موارد از لحظه ی حضور شما در فرودگاه را مورد بررسی قرار میدهیم تا با داشتن ذهنیت به این کشور سفر کنید.

آخرین اخبار

اخبار متفرقه (سایر حوزه ها)

آرشیو

پربازدید

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو