ایرلاین پرس | منابع خبری پول نیوز

چطور در هواپیما رفتار مناسب داشته باشیم؟
پنج شنبه 1 آذر 1397 2 ماه قبل

چطور در هواپیما رفتار مناسب داشته باشیم؟

هرگز چمدان خود را در راهرو قرار ندهید مگر اینکه همان‌جا بنشینید. برای اینکه سریع‌تر خارج شوید چمدان خود را نزدیک در قرار ندهید. اشغال کردن فضای مخصوص چمدان دیگران کار مودبانه‌ای نیست و می‌تواند پرواز را به تاخیر بی‌اندازد.

دلبری های متفاوت پرنده آهنی! (+تصاویر)
سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 9 ماه قبل

دلبری های متفاوت پرنده آهنی! (+تصاویر)

اقدام خلاقانه خاص را در برخی خطوط هوایی شاهد هستیم که بسیار مورد توجه مخاطبان این کمپانی ها قرار گرفته است. نقاشی بدنه هواپیما با انواع و اقسام طرح های مطرح و نوستالژیک شاید در نگاه اول تنها یک اقدام تبلیغاتی باشد اما تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان می دهد که این رویکرد اثر بسیار مهمی در کاهش وحشت از مواجهه با یک غول پرنده بزرگ برای مسافران و افزایش آرامش روانی آنها هنگام پرواز داشته است.

بهترین و بدترین فرودگاه‌های دنیا کدامند؟
پنج شنبه 16 فروردین 1397 10 ماه قبل

بهترین و بدترین فرودگاه‌های دنیا کدامند؟

نتایج یک نظرسنجی درباره بهترین و بدترین فرودگاه‌های جهان نشان می‌دهد که مسافران به مواردی بیشتر از زمان‌بندی پرواز اهمیت می‌دهند. کیفیت رستوران‌ها، امکانات خرید و همچنین مکان‌های انتظار از جمله نکات مهم مورد نظر مسافران در تجربه خود از فرودگاه‌ها بوده است.

کدام بیماران نباید با هواپیما سفر کنند!
پنج شنبه 21 دی 1396 1 سال قبل

کدام بیماران نباید با هواپیما سفر کنند!

سازمان هواپیمایی کشور قوانینی دارد که براساس آن به دلیل حفظ سلامت افراد و آرامش سایر مسافران، از ورود بسیاری از بیماران یا افرادی که به هر دلیلی مسافرت هوایی برایشان خطر دارد، جلوگیری می‏ کند.اما ممکن است پرسنل پرواز متوجه بسیاری از این بیماری‏ها نشوند و نتوانند جلوی ورود مسافران را به هواپیما بگیرند. مورد زیر، توصیه اتحادیه بین ‏المللی خطوط هواپیمایی است و می ‏توان از آنها به عنوان یک راهنما (نه دستورالعمل) استفاده کرد.

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

خرید بلیط آنلاین

آرشیو

گردشگری داخلی

آرشیو

خدمات اقامتی داخلی

آرشیو

آموزش هوانوردی

آرشیو

گردشگری خارجی

آرشیو

خدمات اقامتی خارجی

آرشیو

نگهداری و تعمیر (نت)

آرشیو

تامین خدمات پرواز

آرشیو