پیام های تبریک شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها به مناسب روز خبرنگار

پیام های تبریک شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها به مناسب روز خبرنگار

در این مطلب پیام های تبریک به مناسبت روز خبرنگار که از سوی مدیران و روابط عمومی شرکت های هواپیمایی و فرودگاه های کشور صادر شده، آورده شده است.

پیام # 127 / ناهماهنگی در اعلام تغییر در ساعت پرواز هواپیمایی کاسپین
دوشنبه 1 مرداد 1397 4 هفته قبل ٬

پیام # 127 / ناهماهنگی در اعلام تغییر در ساعت پرواز هواپیمایی کاسپین

پیام 127 یکی از مخاطبین ایرلاین پرس در اعتراض به عدم هماهنگی اعلام ساعت تاخیر و پرواز در هواپیمایی کاسپین، که باعث هدر رفت وقت و ایجاد اذیت برای مسافران دیگر شده بود در زیر قابل مشاهده می باشد.

همه چیز در خصوص آشوب عراق و وضعیت فرودگاه نجف

همه چیز در خصوص آشوب عراق و وضعیت فرودگاه نجف

بررسی ها نشان می دهند که علل آغازگر تظاهرات و درگیری ها در استان های جنوبی عراق به وضعیت معیشتی و اوضاع نابسامان اقتصادی و خدمات رسانی در روزهای گرم تابستان بر می گردد.مشکلی که در سال های گذشته نیز، بشکلی خفیف تر، شاهد آن بوده ایم. در پنجمین روز از اعتراضات شهروندان عراقی به فساد، بیکاری و کمبود خدمات شهری مانند آب و برق، صدها تظاهرکننده روز جمعه وارد فرودگاه نجف گردیده و با برهم زدن نظم و امنیت این فرودگاه، منجر به لغو و تعلیق پروازها ورودی و خروجی به نجف شدند. در این بین ، موضع گیری برخی از نمایندگان محترم مجلس در خصوص پروازهای انجام شده از ایران به نجف،جای سوال دارد. بعنوان نمونه،محمدرضا رضایی(رئیس کمیسیون عمران مجلس) بیان داشته اند که معطلی زائران در فرودگاه نجف تذکر به آخوندی را در پی دارد/وزارت خارجه و سازمان هواپیمایی کم کاری کرده اند ؟ 

بنظر می رسد،ورود سطحی به مسائلی از این جنس، از طرف هر مقام و در هر سطحی که باشد، باید با تذکر همراه گردد. بر این قاعده، از جناب رضایی درخواست می گردد، مستندات و ادله خود در خصوص کم کاری وزارت امور خارجه و سازمان هواپیمایی کشوری را به رسانه ها، ارسال نمایند.

پیام تبریک شرکت های هواپیمایی به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک شرکت های هواپیمایی به مناسبت عید سعید فطر

گزارش زیر، اقدام به انعکاس پیام های تبریک برخی شرکت های هواپیمایی داخلی به مناسبت عید سعید فطر نموده است. پیام های تبریک، از منابع مختلف نظیر  پیام تبریک مدیران عامل، روابط عمومی و یا شبکه های اطلاع رسانی و کانال های تلگرامی این شرکت ها، منتشر گردیده است.

همراهی آتا با تیم ملی- از فراخوان تا اعزام

همراهی آتا با تیم ملی- از فراخوان تا اعزام

در این گزارش به بررسی اخبار مربوط به هواپیمای اختصاصی پرواز تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی روسیه، از فراخوان طراحی بدنه توسط هواپیمایی آتا تا اولین پرواز اعزام بازیکنان تیم ملی کشورمان به ترکیه می پردازیم. اخباری که با توجه به حساسیت های موجود با حواشی و انتقاداتی نیز همراه بود. ناگفته نماند که در هیچ شرایطی، حواشی بوجود آمده نمی تواند از ارزش کار هواپیمایی آتا کم نموده و گزارش حاضر، صرفا با رویکرد مستندکردن یک تجربه و بهبود امور در زمان های آتی،تهیه گردیده است.

اولین نمایشگاه بین المللی پرواز، پایگاهای پروازی و هوانوردی تفریحی ( FLIGHT )

اولین نمایشگاه بین المللی پرواز، پایگاهای پروازی و هوانوردی تفریحی ( FLIGHT )

اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز، پایگاهای پروازی و هوانوردی تفریحی ( FLIGHT )، مورخ: 12-15 تیر1397 در مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب تهران برگزار خواهد شد.

چینش بادی یا Windshear چیست؟

چینش بادی یا Windshear چیست؟

به تغییر و جابجایی ناگهانی سمت و سرعت باد که در یک فاصله ی کوتاه رخ می دهد Windshear گفته می شود. Windshear در هر ارتفاعی، در سطح عمودی و یا افقی ممکن است رخ دهد. این نوع باد باعث می شود هواپیما به طور ناگهانی افزایش یا کاهش شدید ارتفاع دهد و همچنین در صورت برخورد هواپیما با مولفه ی باد شدید افقی، دچار از دست دادن ناگهانی نیروی Lift و تغییر شدید سرعت عمودی (Vertical speed)می گردد.

موفقیت ایرلاین ها؛ تحلیل مقایسه ای

موفقیت ایرلاین ها؛ تحلیل مقایسه ای

میزان موفقیت یک ایرلاین را می توان از جنبه های متفاوت از جمله رضایت مشتریان، اندازه و ظرفیت ایرلاین، میزان درآمد و سوددهی، سرعت رشد ایرلاین، و همینطور مدیریت آن بررسی کرد. در گزارش حاضر به بررسی مقایسه ای عملکرد ایرلاین های مطرح جهان پرداخته و توضیح کاملی از امکانات و خدمات آنها ارائه شده است.

تبلیغات هواپیمایی کاسپین ،زیبا و قابل تقدیر
سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 3 ماه قبل ٬

تبلیغات هواپیمایی کاسپین ،زیبا و قابل تقدیر

هرچند غالب شرکت های هواپیمایی بشکلی توانمند و تاثیرگذار در فضای مجازی(فضای وب و شبکه های اجتماعی و ارتباطی) حضور ندارند ، اما رصد کانال رسمی تلگرام شرکت هواپیمایی کاسپین، نشان دهنده تمرکز بالای شرکت بر جلب اعتماد مشتری و انعکاس توانمندی ها و مزایای این شرکت هواپیمایی در قالب طراحی و انعکاس پیام های تبلیغاتی زیبا، همراه با عکس هایی دلچسب است

محدودیت های سیستم ILS و جایگزین های آن

محدودیت های سیستم ILS و جایگزین های آن

با توجه به پیچیدگی های سامانه ILS Localizer و سیستم Glide Slope) GS), برخی محدودیت ها در خصوص استفاده گسترده از آنها وجود دارند. به عنوان مثال سیگنال های سیستم Localizer نسبت به ساختمان های بلند و آشیانه های اطراف فرودگاه کمی حساس می باشند. همچنین سیستم های Glide Slop نیز در مقابل عوارض زمین که در جلوی آنتن های فرستنده GS قرار دارند حساسیت نشان می دهند و اگر زمین دارای شیب و یا ناهموار باشد, بازتاب امواج زمینی GS و به طبع آن دریافت پراکنده آنها توسط گیرنده هواپیما می تواند سوزن نشاندهنده Glide Slop را دچار انحراف نماید. علاوه بر این, سیگنال های ILS تنها می توانند در یک جهت و موازا انتشار یابند و نهایتا” سامانه ILS تنها می تواند از تقرب های مستقیم پشتیبانی نماید.

آشنایی با سند الزامات سیستم مدیریت ایمنی هوانوردی کشور

آشنایی با سند الزامات سیستم مدیریت ایمنی هوانوردی کشور

بر اساس الزامات سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ایکائو )در انکس 19، کشورهای عضو پیمان شیکاگو باید به عنوان بخشی از برنامه جامع ایمنی هوانوردی خود الزامات مربوط به استقرار سیستم مدیریت ایمنی را تهیه و اجرا نماید. ایکائو در انکس19 تحت عنوان مدیریت ایمنی و همچنین سند 9859 تحت عنوان Safety Management Manual چهارچوب سیستم مدیریت ایمنی را در قالب 4 رکن و 12 جزء به شرح زیر بیان نموده است.

زاگرس خوب، زاگرس بد
شنبه 15 اردیبهشت 1397 4 ماه قبل ٬

زاگرس خوب، زاگرس بد

غالب اصحاب رسانه به دلایلی تقریبا مشخص و نامشخص ، وقتی سوار هواپیمای شرکت زاگرس می شوند، یک جورهایی به دنبال سوژه می گردند. اصلا مثل اینکه از ناخودآگاه انسان به خودآگاه فرد، الهام می شود که باید منتظر سوژه یا وقوع یک اتفاق باشد. اما زاگرس پرکار، چهره های خوب هم زیاد دارد. مثل پرواز 4090 ، ساعت شش و نیم صبح مشهد به تهران با خلبانی کاپیتان میرزایی.

خلاصه ای از 31 نشست “مهمان هفته” در شرکت فرودگاه ها

خلاصه ای از 31 نشست “مهمان هفته” در شرکت فرودگاه ها

پورتال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، سلسله جلسات هفتگی خود را با عنوان “میهمان هفته” با حضور یکی از مقامات و مسئولان شرکت فرودگاه‌ها برگزار می کند. این برنامه با هدف اطلاع رسانی هرچه بهتر و سریع تر در باره موضوعات صنعت هوانوردی بویژه رویدادها و تحولات ستاد شرکت و فرودگاه‌های سراسر ایران به اجرا در آمده است. در میهمانی هر هفته یکی از مسئولان شرکت فرودگاه‌ها با حضور در محل روابط عمومی در گفتگویی صریح به سوالات خبرنگاران پورتال شرکت فرودگاه ها،پاسخ داده که اطلاعات دریافتی در کمترین زمان از طریق پورتال شرکت و دیگر رسانه‌های جمعی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. مسئولان پورتال شرکت فرودگاه‌ها امیدوارند با برگزاری این جلسات بتوانند در تبیین راهبردها، برنامه‌ها و عملکرد شرکت، آشنایی بیشتر مخاطبان بویژه رسانه ها با این شرکت معظم و انتشار سریع و صریح اطلاعات، بیش از پیش نقش ایفا کنند. متن حاضر در راستای ارائه یک دید کلی و کلان در خصوص روند این جلسات توسط کارشناسان ایرلاین پرس تهیه و گردآوری گردیده و در اختیار مخاطبان گرامی قرار داده شده است.

فروش احساسات بعنوان بخشی از کار یا توانمندی در ارتباطات و هوش هیجانی؟

فروش احساسات بعنوان بخشی از کار یا توانمندی در ارتباطات و هوش هیجانی؟

در برخی از مشاغل نظیر مهمانداری هواپیما و یا پرستاری، بنظر می رسد که احساسات پرسنل همراه با توانمندی های فنی و خدمات رسانی های حرفه ای شان، مورد معامله قرار گرفته و حتی در سطوح بالاتر، سازمان ها با تدوین دستورالعمل هایی، اقدام به سنجش وضعیت، کارکنان خود در این حوزه می کنند. متن زیر، این ادعا را رد نموده و معتقد است که با تقویت توانمندی های کارکنان در حوزه هایی همانند هوش هیجانی و الگوهای ارتباطی، نیازی به معامله گری و ورود به حوزه احساسات شخصی کارکنان ، برای خدمات رسانی استاندارد ، وجود ندارد.

تبریک روز جهانی خلبان+ تصاویر مرتبط

تبریک روز جهانی خلبان+ تصاویر مرتبط

سایت ایرلاین پرس، ۲۶ آپریل روز جهانی خلبان را به همه خلبانان کشور، تبریک عرض می کند. مردان و زنان غیور میهن، تجلی دهندگان اراده خداوند، خطر پذیران آسمان، روزتان مبارک .

گمانه زنی ها از علل استعفای مرد شماره یک قراردادهای خرید هواپیما

گمانه زنی ها از علل استعفای مرد شماره یک قراردادهای خرید هواپیما

استعفای بی‌سروصدای قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل(به تعبیری خداحافظی مرد شماره یک قرارداد خرید هواپیماهای غربی) ، موجی از شایعات و گمانه زنی ها در خصوص علل این استعفا را سبب شده است.گزارش زیر با نگاهی بی طرفانه و صرفا خبری، قصد دسته بندی و ارایه برخی از مهمترین احتمالات قابل طرح و شنیده های رسمی و غیر رسمی در این خصوص را دارد. امید می رود که با انتشار این گزارش و روشنگری های صورت گرفته از منابع مختلف، شاهد شفاف سازی بیشتر دلایل این استعفا و کاهش پیامدهای نامطلوب احتمالی، باشیم.

همه چیز در خصوص سقوط هلیکوپتر بل 212 فلات قاره
چهارشنبه 29 فروردین 1397 4 ماه قبل ٬

همه چیز در خصوص سقوط هلیکوپتر بل 212 فلات قاره

روز سه شنبه 28 فروردین 97 یک فروند بالگرد بل ۲۱۲ ملکی شرکت هلیکوپتری ایران که در اختیار شرکت ملی نفت فلات قاره مستقر در جزیره لاوان بوده که به منظور حمل بیمار سکته قلبی، در ساعت ۲۰ به وقت محلی به سمت سکوی R۱، با رادیال ۲۰۰ درجه واقع در پنجاه و پنج مایلی جزیره لاوان اقدام به پرواز (Medevac) تخلیه بیمار نموده بود. در ساعت ۴۰ :۲۰ دقیقه به وقت محلی بالگرد مذکور بر روی سکوی R۱ نشسته و پس از سوار نمودن بیمار، سکوی R۱ را به سمت جزیره کیش ترک نمود که متأسفانه پس از گذشت کمتر از ۳ دقیقه دچار سانحه شد.

دنباله گیری اخبار سایت ایرلاین پرس در دیگر پیام رسان ها

دنباله گیری اخبار سایت ایرلاین پرس در دیگر پیام رسان ها

به اطلاع مخاطبان سایت خبری ایرلاین پرس (پرواز خبر) می رساند در صورت خارج شدن پیام رسان تلگرام از دسترس عمومی، می توانند به یکی از پیام رسان های زیر مراجعه نموده و با حضور خود در کانال های رسمی ایرلاین پرس، از آخرین اخبار منتشره مطلع گردند.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ خرم آباد در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ خرم آباد در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه خرم آباد در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌ خرم آباد را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه خرم آباد، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های کهگیلویه و بویراحمد در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های کهگیلویه و بویراحمد در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های کرمان در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های کرمان در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌های استان کرمان در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌های استان کرمان را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌های استان کرمان، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های خراسان رضوی در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های خراسان رضوی در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌های استان خراسان رضوی در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌های استان خراسان رضوی را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌های استان خراسان رضوی، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ شهرکرد در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ شهرکرد در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه شهرکرد در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه شهرکرد را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه شهرکرد، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ بین المللی پیام در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ بین المللی پیام در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه بین المللی پیام البرز در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه بین المللی پیام را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه بین المللی پیام، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌های آذربایجان غربی در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌های آذربایجان غربی در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌‌های استان آذربایجان غربی در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌های استان آذربایجان غربی را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌های آذربایجان غربی، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌های آذربایجان شرقی در سال 96
شنبه 25 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌های آذربایجان شرقی در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌‌های استان آذربایجان شرقی در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌های استان آذربایجان شرقی را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌های آذربایجان شرقی، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ قزوین در سال 96
جمعه 24 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ قزوین در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌ قزوین در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌ قزوین را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌ قزوین، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ بین المللی شهید صدوقی یزد در سال 96
جمعه 24 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌ بین المللی شهید صدوقی یزد در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌ بین المللی شهید صدوقی یزد در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌ بین المللی یزد را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌ بین المللی یزد، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌‌های سمنان در سال 96
جمعه 24 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌‌های سمنان در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌‌‌ها استان سمنان در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌‌‌های استان سمنان را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌‌‌های استان سمنان، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ زنجان در سال 96
جمعه 24 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ زنجان در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌‌ زنجان در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌‌ زنجان را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌‌ زنجان، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ همدان در سال 96
جمعه 24 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ همدان در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌‌ همدان در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌‌ همدان را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌‌ همدان، قابل اصلاح خواهد بود.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های اردبیل در سال 96
جمعه 24 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌های اردبیل در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌‌های استان اردبیل در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌‌های استان اردبیل را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌‌های استان اردبیل، قابل اصلاح خواهد بود.

آشنایی با اداره هوانوردی فدرال FFA

آشنایی با اداره هوانوردی فدرال FFA

ادارهٔ هوانوردی فدرال ( The Federal Aviation Administration) به اختصار FAA ، دایره‌ای از واحد ترابری و حمل و نقل ایالات متحده آمریکا است که اختیار کنترل و سرپرستی همه امور هوانوردی غیرنظامی در آمریکا را به عهده دارد. اداره هوانوردی فدرال اجازه‌نامه‌های ملی پرواز را صادر می‌کند. متن زیر توضیحات لازم در این خصوص را ارایه می نماید.

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ بین المللی امام خمینی (ره) در سال 96
جمعه 24 فروردین 1397 4 ماه قبل

مهمترین اخبار رسانه‌ای شده از فرودگاه‌‌ بین المللی امام خمینی (ره) در سال 96

سرتیترهای خبری زیر، بشکلی سلسله وار و بدون کمترین سوگیری، اقدام به بیان مهمترین اخبار فرودگاه‌‌‌‌ بین المللی امام خمینی (ره) در سال 1396 می کند. منبع لیست خبری حاضر، اخبار منتشره در منابع خبری رسمی کشور (خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های تخصصی و …) است. اخبار منتشر شده، ادعای پوشش صد در صدی رویدادها و شرایط فرودگاه‌‌‌‌ امام خمینی (ره) را نداشته و همچنین در صورت اطلاع رسانی و ارایه مستند توسط افراد صاحب نظر و یا خود فرودگاه‌‌‌‌ امام خمینی (ره)، قابل اصلاح خواهد بود.

آخرین اخبار

اخبار متفرقه (سایر حوزه ها)

آرشیو

پربازدید