معرفی فرودگاه بین المللی هراکلیون
چهارشنبه 30 خرداد 1397 1 روز قبل

معرفی فرودگاه بین المللی هراکلیون

این فرودگاه بین المللی از نظر شلوغی و ترافیک مسافری به عنوان دومین فرودگاه شلوغ و پر رفت و آمد جزیره ی یونان نیز شناخته می شود. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه یونانی، اطلاعات آن و راه های دسترسی به آن و یا برعکس، راه های دسترسی از فرودگاه به مرکز شهر را می خوانید.

معرفی فرودگاه بین المللی خلیج فارس
سه شنبه 29 خرداد 1397 2 روز قبل

معرفی فرودگاه بین المللی خلیج فارس

یکی از مجهزترین فرودگاه های ایران به شما معرفی شده، فرودگاه بین المللی خلیج فارس (Persian Gulf Airport). این فرودگاه یکی از فرودگاه های متعلق به وزارت نفت است که معمولا برای رفت و آمد نیروها و کارمندهای داخلی و خارجی را جا به جا می نماید. فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه در خارج از منطقه ی ویژه ی اقتصادی انرژی پارس تأسیس شده است. در ادامه این فرودگاه را از نظر تاریخچه، اطلاعات، و امکانات آن می شناسید.

چطور از فرودگاه مینسک بلاروس به مرکز شهر برویم؟
سه شنبه 29 خرداد 1397 3 روز قبل

چطور از فرودگاه مینسک بلاروس به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی مینسک اصلی ترین و مهم ترین فرودگاه کشور بلاروس است و در فاصله ۴۲ کیلومتری شرق مینسک قرار گرفته است. میسنک به عنوان پایتخت کشور بلاروس از اهمیت سیاسی، تجاری و گردشگری خاصی برخوردار است و مسافران زیادی برای تفریح یا سفر کاری به این شهر سفر می کنند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه مینسک و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. با استفاده از این اطلاعات به راحتی می توانید خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

معرفی فرودگاه بین المللی روتردام
دوشنبه 28 خرداد 1397 3 روز قبل

معرفی فرودگاه بین المللی روتردام

امروز می خواهیم تا فرودگاه بین المللی روتردام (Rotterdam The Hague Airport) را در هلند برای شما مورد بررسی قرار دهیم. این فرودگاه در شمال غربی شهر روتردام قرار گرفته است و به صورت مشترک بین دو شهر روتردام و دی هیگ قرار گرفته است و از نظر شلوغی و جا به جایی مسافران در رده ی فرودگاه های پر رفت و آمد و شلوغ کشور هلند قرار گرفته است.

چطور از فرودگاه هراکلیون یونان به مرکز شهر برویم؟
دوشنبه 28 خرداد 1397 4 روز قبل

چطور از فرودگاه هراکلیون یونان به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی هراکلیون دومین فرودگاه پررفت و آمد در کشور یونان است. این فرودگاه شاهراه اصلی ورود گردشگران به جزیره زیبا و توریستی کِرت محسوب می شود. فرودگاه هراکلیون تنها ۵ کیلومتر با مرکز شهر هراکلیون فاصله دارد و دسترسی بسیار آسانی به مرکز شهر فراهم می کند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه هراکلیون و راه های دسترسی به مرکز شهر به شما معرفی شده است. با استفاده از این اطلاعات به راحتی می توانید خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

۱۱ حقیقت جالب در مورد فرودگاه اسخیپول آمستردام
دوشنبه 28 خرداد 1397 4 روز قبل

۱۱ حقیقت جالب در مورد فرودگاه اسخیپول آمستردام

فرودگاه اسخیپول آمستردام اصلی ترین و مهم ترین فرودگاه در کشور هلند است و در فاصله ۹ کیلومتری از شهر آمستردام قرار گرفته است. این فرودگاه یکی از قدیمی ترین فرودگاه های جهان و یکی از بهترین فرودگاه به شمار می رود. هواپیمایی مشهور KLM قطب اصلی فعالیت هایش را در این فرودگاه قرار داده است و پروازهای روزانه و منظمی را به مقاصد کشورهای مختلف انجام می دهد.

حمل و نقل فرودگاه روتردام
یکشنبه 27 خرداد 1397 4 روز قبل

حمل و نقل فرودگاه روتردام

فرودگاه بین المللی روتردام دی هیگ در فاصله ۵٫۶ کیلومتری شمال غربی شهر روتردام قرار گرفته و سومین فرودگاه پررفت و آمد در هلند محسوب می شود. این فرودگاه به دو شهر روتردام و دی هیگ سرویس دهی می کند و به همین دلیل فرودگاه روتردام دی هیگ نامیده می شود. در این مطلب قصد داریم گزینه های حمل و نقل فرودگاه روتردام و راه های دسترسی به مرکز شهر را به شما معرفی کنیم.

معرفی فرودگاه بین المللی کولتسوو
پنج شنبه 24 خرداد 1397 1 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی کولتسوو

در آستانه ی شروع جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در روسیه هستیم و بی شک شناختن فرودگاه های این کشور مخصوصا شهرهایی که در آن بازی ها برگزار می شود خالی از لطف نیست. امروز با فرودگاه بین المللی کولتسوو (Koltsovo Airport) در شهر یکاترینبورگ روسیه آشنا می شوید. این فرودگاه با توجه به تورنمنتی که در پیش است گویا قرار است که به یکی از فرودگاه های شلوغ این کشور تبدیل شود.

معرفی فرودگاه بین المللی پورتو
چهارشنبه 23 خرداد 1397 1 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی پورتو

امروز می خواهیم تا یکی از فرودگاه های بین المللی کشور پرتغال که در جایگاه دوم فرودگاه های مهم این کشور قرار می گیرد را برای شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی پورتو (Porto Airport) که به فرودگاه فرانسیسکو سا کارنیرو (Francisco Sá Carneiro Airport) نیز می گویند. این فرودگاه بین المللی جز فرودگاه های شهر پورتو که یکی از شهرهای مهم کشور پرتغال نیز می باشد قرار گرفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر تاریخچه، اطلاعات و راه های دسترسی به این فرودگاه را مورد بررسی قرار دهیم.

حمل و نقل فرودگاه بورگاس
سه شنبه 22 خرداد 1397 1 هفته قبل

حمل و نقل فرودگاه بورگاس

فرودگاه بورگاس دومین فرودگاه پررفت و آمد بلغارستان پس از فرودگاه صوفیه است و در فاصله ۱۰ کیلومتری از مرکز شهر بورگاس قرار گرفته است. این فرودگاه به ویژه در فصل تابستان پذیرای میلیون ها مسافر است که برای سفر به بورگاس و سپری کردن تعطیلات در سواحل زیبای اطراف به این منطقه سفر می کنند. در این مطلب قصد داریم گزینه های حمل و نقل فرودگاه بورگاس و راه های دسترسی به مرکز شهر را به شما معرفی کنیم.

معرفی فرودگاه بین المللی بیرجند
سه شنبه 22 خرداد 1397 1 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی بیرجند

یکی از قدیمی ترین فرودگاه های ایران را معرفی شده، فرودگاه بین المللی بیرجند (Birjand International Airport). این فرودگاه بر حسب موقعیت استراتژیکی که دارد به عنوان فرودگاه اصلی این شهر و استان مرکزی و سومین فرودگاه کشور ساخته شده است. فرودگاه بین المللی بیرجند یکی از نخستین فرودگاه‌هایی است که در ایران تأسیس شد. در ادامه این فرودگاه را از نظر تاریخچه، اطلاعات، ترمینال ها و در آخر راه های دسترسی و از آن را برای مسافرانش مورد بررسی قرار داده شده است.

معرفی فرودگاه بین المللی ابوتسفورد
یکشنبه 20 خرداد 1397 2 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی ابوتسفورد

یکی از فرودگاه های اصلی با خدمات روزانه در کشور کانادا و در یکی از مناطق مرزی این کشور فرودگاه بین المللی ابوتسفورد (Abbotsford International Airport) است . این فرودگاه دومین فرودگاه بزرگ استان بریتیش کلمبیای کانادا به حساب می آید و ازمهم ترین فرودگاه های این منطقه نیز به محسو ب می گردد. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن و در انتها امکانات آن برای مراجعین و مسافرین را می خوانید.

چطور مدل های هواپیما را از یکدیگر تشخیص بدهیم؟
شنبه 19 خرداد 1397 2 هفته قبل

چطور مدل های هواپیما را از یکدیگر تشخیص بدهیم؟

هواپیماهای مسافربری در مدل ها و اندازه های مختلف وجود دارند و هر شرکت هواپیمایی از هواپیماهای خاصی استفاده می کند. اگر تا به حال تجربه سفر هوایی را داشته باشید می دانید که پس از تهیه بلیط هواپیما و طی مراحل لازم در فرودگاه بالاخره به هواپیما می رسید و می توانید سوار آن شوید. اما بگذارید سوالی جالب از شما بپرسیم: وقتی بالاخره مراحل امنیتی فرودگاه تمام می شود و از دور هواپیما را می بینید دوست داشته اید که ای کاش می توانستید مدل هواپیما را تشخیص بدهید؟

۱۰ مرحله آماده شدن هواپیما قبل از پرواز
شنبه 19 خرداد 1397 2 هفته قبل

۱۰ مرحله آماده شدن هواپیما قبل از پرواز

اگر شما از دسته افرادی هستید که علاقه مند هستند تا مطالب مرتبط با هواپیما و خلبانی را دنبال کنند، باید این نکته را بدانید که هدایت هواپیما بر روی آسمان یک مسئله ی کاملا جدا از مسئله ی پرواز یا تیک_ آف (take-off) و یا فرود یا همان لندینگ (Landing) است. تا به حال به این فکر کرده اید که قبل از این که هواپیما شروع به پرواز نماید باید چه مراحلی را بگذراند؟ در ادامه مراحل آماده شدن هواپیما قبل از پرواز در قبل از پرواز را می خوانید.

چطور از فرودگاه پیرسون تورنتو به مرکز شهر برویم؟
شنبه 19 خرداد 1397 2 هفته قبل

چطور از فرودگاه پیرسون تورنتو به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو در منطقه میسی ساگا در حومه شهر تورنتو قرار گرفته است و حدود ۴۰ کیلومتر با مرکز شهر تورنتو فاصله دارد. فرودگاه پیرسون پررفت و آمدترین فرودگاه کانادا محسوب می شود و سالانه بیش از ۴۷ میلیون مسافر از این فرودگاه برای جابجایی استفاده می کنند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه پیرسون و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. اگر بلیط هواپیمایتان به مقصد این فرودگاه است با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

معرفی فرودگاه بین المللی دوشنبه
شنبه 19 خرداد 1397 2 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی دوشنبه

یکی از فرودگاه های پر رفت و آمد و البته اصلی کشور تاجیکستان به شما معرفی می شود، فرودگاه بین المللی دوشنبه (Dushanbe International Airport). این فرودگاه که در پایتخت ابن کشور قرار دارد، از جمله ی فرودگاه های قدیمی تاجیکستان است. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن مورد بررسی قرار داده شده است .

چطور از فرودگاه ونوکووا مسکو به مرکز شهر برویم؟
شنبه 19 خرداد 1397 2 هفته قبل

چطور از فرودگاه ونوکووا مسکو به مرکز شهر برویم؟

حمل و نقل فرودگاه ونوکووا | VNUKOVO AIRPORT TRANSPORTATION فرودگاه بین المللی ونوکووا در فاصله ۲۸ کیلومتری شهر مسکو قرار دارد و سومین فرودگاه بزرگ و پررفت و آمد روسیه به شمار می رود. این فرودگاه در کنار سه فرودگاه دیگر مسکو (دوموده دوو، شرمیتیوو و زوکوفسکی) به جابجایی مسافران شهر مسکو می پردازد. در

همه چیز درباره غذاهای هواپیما
یکشنبه 13 خرداد 1397 3 هفته قبل

همه چیز درباره غذاهای هواپیما

ین که چه غذایی در یک سفر هوایی می خوریم و یا این که باید دقیقا چه خصوصیاتی داشته باشد ممکن است برای خیلی ها تا به حال سوال نشده باشد و یا این که به وعده های سبک و سرد همیشه فکر کرده باشند و توجیهشان هم یک وعده غذای هوایی سبک باشد اما اینگونه نیست.

چطور از فرودگاه تونس به مرکز شهر برویم؟
یکشنبه 13 خرداد 1397 3 هفته قبل

چطور از فرودگاه تونس به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی تونس کارتاژ (Tunis–Carthage International Airport) فرودگاه اصلی پایتخت کشور تونس است. این فرودگاه به دلیل مجاورت با شهر تاریخی کارتاژ که در شرق فرودگاه قرار دارد تونس کارتاژ نامیده می شود. در سال ۲۰۱۷ بیش از ۵ میلیون گردشگر از این فرودگاه استفاده کرده اند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه تونس و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. اگر قصد سفر به تونس را دارید و بلیط هواپیمایتان به مقصد فرودگاه تونس کارتاژ است این اطلاعات مطمئنا برایتان مفید خواهد بود.

معرفی فرودگاه بین المللی بازل
یکشنبه 13 خرداد 1397 3 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی بازل

امروز می خواهیم یکی از فرودگاه های استراتژیک که ۳ کشور مختلف در آن دارای حق هستند را به شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی بازل (EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg). این فرودگاه که در واقع در خاک فرانسه قرار گرفته است، برای ۳ کشور فرانسه، سوئیس و آلمان کار می کند. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن و در انتها امکانات آن برای مراجعین و مسافرین را می خوانید.

این لباس ها را هیچ وقت در هواپیما نپوشید!
شنبه 12 خرداد 1397 3 هفته قبل

این لباس ها را هیچ وقت در هواپیما نپوشید!

انتخاب لباس مناسب یکی از نکات مهم در برنامه ریزی سفر است. مسافران حرفه ای به خوبی می دانند که پوشیدن لباس مناسب پرواز تا چه حد اهمیت دارد و چقدر می تواند در کیفیت سفر تاثیرگذار باشد. اما بسیاری از مسافران به این موضوع توجه نمی کنند و تنها سعی می کنند لباسی زیبا و مد روز بپوشند. اما اگر می خواهید مثل یک مسافر حرفه ای سفر کنید لازم است مثل یک حرفه ای هم لباس بپوشید. برخی لباس ها و کفش ها برای پرواز مناسب نیستند و باعث اذیت شدن شما در طول پرواز می شوند. در ادامه این موارد به شما معرفی شده تا برای انتخاب لباس در پرواز بعدی آن ها را مدنظر قرار بدهید.

معرفی فرودگاه بین المللی کرمانشاه
پنج شنبه 10 خرداد 1397 3 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی کرمانشاه

امروز می خواهیم تا یکی از فرودگاه های بین المللی کشورمان را در غرب کشور برای شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی کرمانشاه (Kermanshah Airport) که آن را به عنوان فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی نیز می شناسند. این فرودگاه در جمع ۱۰ فرودگاه مهم و برتر کشور قرار گرفته است.

حمل و نقل فرودگاه دوبرونیک
پنج شنبه 10 خرداد 1397 3 هفته قبل

حمل و نقل فرودگاه دوبرونیک

فرودگاه بین المللی دوبرونیک یکی از فرودگاه های مهم و بین المللی کرواسی است و در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهر دوبرونیک قرار گرفته است. فرودگاه دوبرونیک بعد از فرودگاه زاگرب و فرودگاه اسپلیت، سومین فرودگاه پررفت و آمد در کرواسی است و در سال ۲۰۱۷ بیش از ۲ میلیون مسافر از این فرودگاه استفاده کرده اند.

چطور از فرودگاه بدروم به مرکز شهر برویم؟
چهارشنبه 9 خرداد 1397 3 هفته قبل

چطور از فرودگاه بدروم به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی میلاس بدروم (Milas-Bodrum) که به اختصار فرودگاه بدروم نامیده می شود فرودگاهی متعلق به کشور ترکیه است که در نزدیکی شهرهای بدروم و میلاس قرار دارد. این فرودگاه با شهر بدروم حدود ۳۶ کیلومتر و با شهر میلاس ۱۶ کیلومتر فاصله دارد. بدروم یکی از شهرهای زیبای ساحلی ترکیه است و سالانه گردشگران زیادی به ویژه در فصل تابستان به این شهر سفر می کنند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه بدروم و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و شهر بدروم برسانید.

«از مزرعه به هواپیما»، طرح جدید هواپیمایی سنگاپور برای تهیه غذای مسافران
سه شنبه 8 خرداد 1397 3 هفته قبل

«از مزرعه به هواپیما»، طرح جدید هواپیمایی سنگاپور برای تهیه غذای مسافران

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین ایرلاین های دنیا شناخته می شود. این ایرلاین سنگاپوری اعتبارش را مدیون کیفیت بالای خدمات و سرویس های ارائه شده در طول پرواز است. این بار سنگاپور ایرلاینز دست به اقدامی خلاقانه زده و طرح «از مزرعه به هواپیما» را برای تهیه غذای هواپیما به کار گرفته است.

معرفی فرودگاه بین المللی کازان
سه شنبه 8 خرداد 1397 3 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی کازان

یکی از فرودگاه های آینده دار کشور روسیه به شما معرفی می شود، فرودگاه بین المللی کازان (Kazan International Airport). همانطور که می دانید به زودی بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ در این کشور آغاز می شود و یکی از شهرهای که در آن بازی های مقدماتی برگزار می گردد، کازان است و از این رو می توان این فرودگاه را به عنوان یکی از فرودگاه های مهم و اصلی کشور روسیه و علی الخصوص در این زمان دانست. در ادامه به اتفاق تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن و در انتها امکانات آن برای مراجعین و مسافرین بررسی می شود.

چطور از فرودگاه مکزیکوسیتی به مرکز شهر برویم؟
سه شنبه 8 خرداد 1397 3 هفته قبل

چطور از فرودگاه مکزیکوسیتی به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی مکزیکوسیتی با نام رسمی فرودگاه بنیتو خوارز (Benito Juárez) در شهر مکزیکوسیتی قرار دارد. این فرودگاه پررفت و آمدترین فرودگاه در مکزیک و آمریکای لاتین از نظر جابجایی مسافر است. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه مکزیکوسیتی و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. اگر قصد سفر به این شهر را دارید با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید

معرفی فرودگاه بین المللی کی یف
دوشنبه 7 خرداد 1397 3 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی کی یف

امروز می خواهیم یکی از فرودگاه های مهم کشور اوکراین را به شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی کی یف ژولیانی (Kyiv International Airport) که البته به آن فرودگاه کی یف نیز می گویند. این فرودگاه به عنوان یکی از دو فرودگاه مهم و اصلی شهر کی یف، پایتخت اوکراین فعالیت می نماید.

حمل و نقل فرودگاه پالما دو مایورکا
دوشنبه 7 خرداد 1397 3 هفته قبل

حمل و نقل فرودگاه پالما دو مایورکا

فرودگاه بین المللی پالما دو مایورکا سومین فرودگاه پررفت و آمد در اسپانیا پس از فرودگاه باراخاس مادرید و بارسلونا محسوب می شود. این حجم از مسافر به دلیل شهرت جزیره زیبای پالما دو مایورکاست و به ویژه در فصل تابستان گردشگران زیادی برای سپری کردن تعطیلات به این شهر زیبا و ساحلی می آیند.

چطور از فرودگاه تورین ایتالیا به مرکز شهر برویم؟
یکشنبه 6 خرداد 1397 4 هفته قبل

چطور از فرودگاه تورین ایتالیا به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی تورین که به نام فرودگاه تورین کاسله (Turin-Caselle Airport) نیز شناخته می شود در فاصله ۱۶ کیلومتری شهر تورین ایتالیا قرار دارد. شهر تورین یکی از مراکز تجاری و فرهنگی مهم در شمال ایتالیا محسوب می شود و بسیاری از کارخانه های مهم و بین المللی مثل کارخانه فیات در این شهر قرار دارند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه تورین و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. اگر قصد سفر به تورین را دارید با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

معرفی فرودگاه بین المللی گلاسکو
پنج شنبه 3 خرداد 1397 4 هفته قبل

معرفی فرودگاه بین المللی گلاسکو

امروز می خواهیم یکی از فرودگاه های مهم کشور اسکاتلند را به شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی گلاسکو (Glasgow Airport). این فرودگاه که در پایتخت کشور اسکاتلند یعنی در گلاسکو قرار گرفته است، بر طبق آمار رسمی اعلام شده به عنوان هشتمین فرودگاه بزرگ و پر رفت و آمد در جزیره ی انگلیس شناخته می شود.

حمل و نقل فرودگاه کی یف
پنج شنبه 3 خرداد 1397 4 هفته قبل

حمل و نقل فرودگاه کی یف

فرودگاه کی یف ژولیانی (Kyiv Zhuliany Airport) که با نام فرودگاه کی یف شناخته می شود یکی از دو فرودگاه اصلی شهر کی یف اکراین است. فرودگاه کی یف از نظر جابجایی مسافر دومین فرودگاه پررفت و آمد این کشور محسوب می شود و بسیاری از مسافران اکراین بلیط هواپیمای خود را به مقصد این فرودگاه رزرو می کنند.

معروفی فرودگاه بین المللی باندارنیکی کلمبو
چهارشنبه 2 خرداد 1397 4 هفته قبل

معروفی فرودگاه بین المللی باندارنیکی کلمبو

یکی از فرودگاه های کشور سریلانکا به شما معرفی می شود، فرودگاه بین المللی باندارنیکی کلمبو (Bandaranaike International Airport). این فرودگاه که در شهری به همین نام قرار دارد، در سال طبق آمار رسمی اعلام شده بیش از ۹ میلیون نفر مسافر را از مقاصد داخلی و خارجی پذیرا است و جا به جا می نماید. در ادامه تاریخچه ی این فرودگاه، اطلاعات، ترمینال های این فرودگاه، راه های دسترسی به آن و در انتها امکانات آن برای مراجعین و مسافرین را می خوانید.

چگونه خودمان هواپیما را در شرایط اضطراری فرود بیاوریم؟
چهارشنبه 2 خرداد 1397 4 هفته قبل

چگونه خودمان هواپیما را در شرایط اضطراری فرود بیاوریم؟

فرض کنید که برای سفر به شهری دیگر سوار هواپیما شده اید و … بلندگو با صدای خلبان اعلام می کند که هواپیما در شرایط خوبی نیست و باید یک فرود اضطراری انجام داد! پا را که کمی فراتر بگذاریم به اینجا می رسیم که از شما بخواهیم که تصور کنید خلبان دچار مشکلی شده و نمی تواند پرواز را در این شرایط وخیم هدایت کند و از قضا شما تنها فردی هستید که می توانید جان مسافران هواپیما و خودتان را نجات دهید. اگر در این شرایط گیر افتادید باید این نکته را از ابتدا بدانید که شما را از طریق بیسم هدایت خواهند کرد اما اگر از الان در ان باره کمی بدانید، مطمئنا کمک بزرگی برای شماست.

چطور از فرودگاه سویل اسپانیا به مرکز شهر برویم؟
چهارشنبه 2 خرداد 1397 4 هفته قبل

چطور از فرودگاه سویل اسپانیا به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی سویل یا سویا ششمین فرودگاه پررفت و آمد در کشور اسپانیاست و در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر سویل قرار گرفته است. این فرودگاه به جابجایی مسافران در منطقه اندلس در جنوب اسپانیا می پردازد و در سال ۲۰۱۷ بیش از ۵ میلیون مسافر را به سرتاسر جهان منتقل کرده است. سویل یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای اسپانیاست و سالانه گردشگران زیادی برای تفریح و سپری کردن تعطیلات به این شهر سفر می کنند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه سویل و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

چه بلایی سر چمدان های گمشده در پرواز می آید؟
سه شنبه 1 خرداد 1397 1 ماه قبل

چه بلایی سر چمدان های گمشده در پرواز می آید؟

فکر کنید با هزار امید و آرزو بار سفر بسته اید و وسایل لازم در سفر را داخل چمدانتان قرار داده اید. اما وقتی به فرودگاه مقصد می رسید هرچه منتظر می شوید خبری از چمدانتان نیست! در آخر متوجه می شوید که چمدان عزیزتان با همه وسایل داخلش گم شده است! و شما می مانید و یک کیف دستی و لباس هایی که پوشیده اید.

معرفی فرودگاه بین‌المللی تریواندروم هند
سه شنبه 1 خرداد 1397 1 ماه قبل

معرفی فرودگاه بین‌المللی تریواندروم هند

امروز می خواهیم تا یکی دیگر از فرودگاه های کشور پهناور هند را به شما معرفی نماییم، فرودگاه بین المللی تریواندروم (Trivandrum International Airport). این فرودگاه که در شهری به همین نام قرار دارد، به عنوان پنجمین فرودگاه بین المللی هند تأسیس گشت.

حمل و نقل فرودگاه بوردو
سه شنبه 1 خرداد 1397 1 ماه قبل

حمل و نقل فرودگاه بوردو

فرودگاه بین المللی بوردو در نزدیکی شهر بوردو فرانسه قرار دارد و هفتمین فرودگاه پررفت و آمد این کشور محسوب می شود. بوردو قطب فناوری اروپا و همچنین مرکز اقتصادی و تجاری مهمی در کشور فرانسه به شمار می رود. علاوه بر این دانشگاه های بسیار خوبی در این شهر وجود دارد و آن را به شهری دانشگاهی تبدیل کرده است.

چه کسانی اجازه دارند روی صندلی های کنار خروج اضطراری هواپیما بنشینند؟
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 1 ماه قبل

چه کسانی اجازه دارند روی صندلی های کنار خروج اضطراری هواپیما بنشینند؟

اگر به فضای داخل کابین هواپیما دقت کرده باشید حتما متوجه شده اید که چند در به عنوان درب خروج اضطراری در هواپیما وجود دارد و یک ردیف صندلی هم کنار این درها قرار دارد. در مواقع اورژانسی و سوانح هوایی این درب ها باز می شوند تا مسافران بلافاصله از هواپیما خارج شوند. بنابراین مسافرانی که روی صندلی های کنار خروج اضطراری نشسته باشند اول از همه از هواپیما بیرون می روند و زودتر نجات پیدا می کنند. اگر علاقمند شده اید که شما هم روی این صندلی ها بنشینید باید بدانید که قوانین خاصی در مورد این ردیف خاص وجود دارد و هرکسی اجازه نشستن روی این صندلی ها را ندارد! به نظرتان این قوانین چه هستند و مسافران خوش شانسی که روی صندلی های کنار خروج اضطراری می نشینند چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

معرفی فرودگاه اراک
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 1 ماه قبل

معرفی فرودگاه اراک

یکی از قدیمی ترین فرودگاه های ایران معرفی می شود، فرودگاه اراک (Arak Airport). این فرودگاه بر حسب موقعیتی که دارد به عنوان فرودگاه اصلی این شهر و استان مرکزی می ‌باشد. فرودگاه اراک یکی از نخستین فرودگاه‌هایی است که در ایران تأسیس شد. در ادامه فرودگاه از نظر تاریخچه، اطلاعات، ترمینال ها، راه های دسترسی و امکانات و اطلاعات فرودگاه برای مسافرانش بررسی می شود.

آخرین اخبار

اخبار متفرقه (سایر حوزه ها)

آرشیو

پربازدید